- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Acer |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DT.VSJEG.001 |
Veriton i3-9100 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 10 Pro Desktop PC Černá • Model procesoru: i3-9100 • Vnitřní paměť: 8 GB • Typ vnitřní paměti: DDR4-SDRAM • Frekvence paměti: 2666 MHz • Celková kapacita úložiště: 256 GB • Ukládací médium: SSD • Model grafického adaptéru na kartě: Intel® UHD Graphics 630 • Poskytovaný operační systém: Windows 10 Pro • Architektura operačního systému: 64bitový • Napájecí zdroj: 180 W • Typ skříně: Desktop • Typ produktu: PC • Hmotnost: 10 kg • Barva: Černá •
25 853 Kč
včetně DPH 21%905 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesoru | i3-9100 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Úložná média | |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Typ optické jednotky | |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 256 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | M.2 |
| Grafika | |
| Diskrétní grafický adaptér | |
| Integrovaný grafický adaptér | |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics 630 |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů USB 2.0 | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 0 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 0 |
| Počet portů Thunderbolt 3 | 0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Line-out | |
| Line-in | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Počet portů PS/2 | 2 |
| Tlačítko zap/vyp | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ skříně | Desktop |
| Hlasitost | 16 l |
| Umístění / poloha | Svislý |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Typ produktu | PC |
| Čipset základní desky | Intel B365 |
| Ochrana heslem | |
| Ochrana heslem | HDD |
| Software | |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Software na vyzkoušení | Microsoft Office 2016 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | 180 W |
| Osvědčení | |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | DMI, PXE, PC2001, CB, FCC, BSMI, CE, TÜV GS |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 160 mm |
| Hloubka | 306 mm |
| Výška | 348 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Obsah balení | |
| Obsahuje myš | |
| Včetně klávesnice | |
| Integrovaný displej | |